Aalsmeer – Vanaf 1 januari a.s. worden de service-uren van de Bibliotheek Amstelland in Aalsmeer en Westwijk uitgebreid. Gedurende de hele dag zullen gespecialiseerde medewerkers aanwezig zijn om bezoekers te ondersteunen bij vragen over de collectie, activiteiten en abonnementen.
Talitha Snel, manager Publieke Dienstverlening, benadrukt het belang van deze uitbreiding: “Met deze aanpassing maken we het eenvoudiger voor bezoekers om advies te krijgen, vragen te stellen en deel te nemen aan activiteiten. Bovendien biedt de uitbreiding ruimte voor extra programma’s zoals voorleessessies.”
Naast langere service-uren investeert de bibliotheek in modernere voorzieningen, waaronder betere werkplekken, gespreksruimtes en locaties voor activiteiten. Dit project wordt mede mogelijk gemaakt door de gemeenten Amstelveen en Aalsmeer en sluit aan bij de wens om de bibliotheek als ontmoetingsplek toekomstbestendig te maken.
De Bibliotheek Amstelland, met vier vestigingen in de regio, streeft naar een inspirerende en toegankelijke plek voor kennis, cultuur en ontmoeting. Meer informatie: debibliotheekamstelland.nl.
Gepubliceerd: 18 december 2024 om 19:08 uur, geschreven door Elbert Huijts
Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl