Jetze Plat verkozen tot Parasportman van het Jaar

Aalsmeer – Jetze Plat is tijdens het NOC*NSF Sportgala in Papendal uitgeroepen tot Parasportman van het Jaar. De handbiker en triatleet uit Vrouwenakker behaalde bij de Paralympische Spelen in Parijs drie gouden medailles: op de triatlon, de tijdrit en de wegwedstrijd. Deze indrukwekkende prestatie herhaalt zijn succes van drie jaar geleden in Tokio.

Plat nam ook deel aan de marathon, maar dit verliep niet zoals gehoopt. Desondanks blijft hij ambitieus. “Ik richt me volgend jaar volledig op het verbeteren van mijn prestaties op de marathon,” aldus Plat. Hij ziet de marathon als een nieuwe uitdaging om zichzelf verder te ontwikkelen en dagelijks de nodige keuzes te maken om op het hoogste niveau te blijven presteren.

Of Plat zich bij de volgende Paralympische Spelen opnieuw specifiek op de marathon zal richten, liet hij nog open. Voor nu blijft zijn focus liggen op verbetering en het zoeken naar nieuwe prikkels in zijn sportieve carrière.

Foto: Mathilde Dusol (ParaNieuws)

Gepubliceerd: 20 december 2024 om 15:42 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×