Maandag 3 maart is het om 18:00 uur weer tijd voor ‘EchtWel’. Deze week met Dorpsdichter Marcel Harting en Cultuurverbinder jeugd en jongeren Madelief Spiekerman. Ook de kinderen Julia en Thomas komen naar de radiostudio om hun zelfgeschreven gedichten voor te lezen.
Bij ‘EchtWel’ gaan we het elke maand hebben over dichten. Dichten is eigenlijk een muzikale manier van schrijven. Het eerste thema is “Liefde en de liefde voor Aalsmeer”.
Maak jij ook een gedicht? Je hebt niet veel nodig: een pen en papier of je smartphone, een gedicht maken kan overal. Misschien is een rustig plekje wel fijn, thuis aan de keukentafel of in het bos.
Voor een gedicht heb je wel inspiratie nodig, daarom gebeurt het wel dat dichters op heel bijzondere momenten kiezen om te gaan dichten. Juist omdat op dat moment de woorden in hun hoofd komen.
Heb jij een gedicht geschreven over ‘Liefde’ of over ‘Liefde voor Aalsmeer’? Maak hiervan een VLOG en mail deze voor 3 maart naar esther@radioaalsmeer.nl. De mooiste inzendingen willen we graag laten horen in de uitzending op 3 maart.
Gepubliceerd: 25 februari 2025 om 11:32 uur, geschreven door Ilse Zethof
Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl