Hortensialaan veiliger en groener na herinrichting

Aalsmeer – De Hortensialaan in Aalsmeer is flink aangepakt. Na klachten van bewoners over toegenomen verkeer door een eerdere aanpassing op de Burgemeester Kasteleinweg, heeft de gemeente maatregelen genomen om de veiligheid te verbeteren.

Zo is er bij de kruising bij school Yverta Mavo een fietspad aangelegd. Auto’s kunnen niet meer rechtdoor rijden bij de oude muziektent, maar moeten afslaan. Hierdoor rijden ze langzamer. Grote delen van de straat zijn nu voorzien van “streetprint”. Dit speciale wegdek maakt minder lawaai en zorgt dat automobilisten vaak rustiger rijden.

Verder is er een drempel geplaatst bij het verzorgingshuis en een verhoogd kruispunt met oversteekplaats bij de Gloxiniastraat. Nabij huisnummer 100 is ook een drempel aangelegd. Op een deel van de straat konden geen extra verkeersremmende maatregelen worden genomen vanwege de smalle straat en trillinggevoelige huizen. Ook het oude busstation is vernieuwd en heet nu het A.P. Csizikplantsoen. Er zijn bomen en hortensiavakken aangeplant. Het laatste stuk streetprint volgt in de week van 23 juni.

Gepubliceerd: 10 juni 2025 om 19:53 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×