Simone Alyssa te gast in ‘Door de Mangel’

Een control freak, opportunistisch sociaal en perfectionistisch, zo omschreef Marcel Pannekoek zichzelf in ‘Door de Mangel’ afgelopen maandag. Opgegroeid in de Hornmeer en opgeleid in ‘het groen’, werkte hij jaren op de bloemenveiling. Omdat de 54-jarige
Kudelstaarter toch wat meer wilde verdienen maakte hij de stap naar de energiewereld. “Ik wilde het totaal anders doen dan de bestaande energiebedrijven en echt het beste voor mijn klanten zoeken”. Dat is hem aardig gelukt, want zijn bedrijf Energie Aalsmeer floreert aardig. Daarnaast is Marcel bekend als DJ Mister Marcel, niet alleen ‘plaatjes draaien’ maar ook nummers produceren. En die worden over de hele wereld beluisterd. Als bestuurslid bij muziekcentrum N201 promoot hij ook de bekende techno-feesten Nachtruis.

Natuurlijk is Marcel ook op zoek gegaan naar een volgende gast in de Aalsmeerse talkshow. Hij vond binnen de gelederen van de N201 Simone Alyssa. “Zij gaat de boel een beetje opschudden”, aldus Marcel. Simone Alyssa schrijft haar eigen teksten, zingt ook zelf en gaat
met groot enthousiasme evenementen in de N201 organiseren. Marcel wil graag van haar weten wat zij over een paar maanden veranderd zal hebben in de N201.

Het antwoord op deze vraag en nog veel meer, hoor je maandag 30 juni vanaf 19.00 uur.

‘Door de Mangel’ wordt iedere maandag uitgezonden van 19.00 tot 20.00 uur en ook op donderdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur op Rick FM (Uithoorn). Terugluisteren van de programma’s kan via ‘Uitzending Gemist’.

Foto: Simone Alyssa

Gepubliceerd: 23 juni 2025 om 21:45 uur, geschreven door Ilse Zethof

Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×