Aalsmeer – Op maandag 23 juni starten voorbereidende werkzaamheden aan de Ophelialaan in Aalsmeer. Tussen de Burgemeester Kasteleinweg en de Spoorlaan worden gas- en waterleidingen vervangen. Aan de kant van de supermarkt worden beide leidingen vervangen, aan de andere kant alleen de waterleiding. Per adres is er één werkdag geen gas of water beschikbaar. Winkels en bewoners worden hierover van tevoren geïnformeerd.
Ook graaft de gemeente samen met de nutsbedrijven proefsleuven. Deze werkzaamheden duren tot begin augustus en gebeuren in fases. Tijdens het werk is de Ophelialaan afgesloten voor auto’s. Winkels blijven bereikbaar via loopbruggen. Laden en lossen bij de supermarkt blijft mogelijk.
Vanaf 16 juni verwijdert de gemeente tijdelijk het straatmeubilair en weesfietsen. Na afloop komt het meubilair deels terug. Er komen fietsvakken in plaats van rekken.
De werkzaamheden horen bij een grote herinrichting van de straat, die in 2026 begint. Meer informatie staat op: www.aalsmeer.nl/wegwerkzaamheden.
Gepubliceerd: 10 juni 2025 om 19:41 uur, geschreven door Elbert Huijts
Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl