Aalsmeer – Biljartvereniging Aalsmeer organiseerde in november een 6-ballentoernooi. In de eerste twee weken konden spelers zich plaatsen voor de finale op 22 november. Het aantal punten dat spelers moesten halen, werd vooraf bepaald aan de hand van hun niveau. Daardoor kon iedereen meedoen, van beginner tot ervaren speler.
Het spel bleek lastiger dan gedacht. Sommige deelnemers, onder wie Fred Stuyt en Gerrit Breur, kregen het zelfs niet voor elkaar om één van de vijf witte ballen te raken. Toch werden er in totaal 350 pogingen gedaan, waarvan uiteindelijk negen spelers zich plaatsten voor de finale.
Tijdens de finale werkte de organisatie met een afvalsysteem. Zo werd er veel gelachen toen titelverdediger Wil Piet al in de derde ronde uitviel. Martha Niemeyer hield het het langst vol en pakte de derde plek. De eindstrijd ging tussen Wim Besselse en Leo van der Laan. Na een spannende laatste ronde won Wim en werd Leo tweede.
Wie ook kennis wil maken met biljarten is welkom op de Oosteinderweg 287F. De vereniging is meerdere dagen per week geopend.
Gepubliceerd: 28 november 2025 om 19:31 uur, geschreven door Elbert Huijts
Radio Aalsmeer verzorgt als publieke lokale omroep uitzendingen voor alle inwoners van Aalsmeer en omgeving. In onze programmering is aandacht voor alle binnen de gemeente voorkomende stromingen. Wij maken radio voor kinderen, jongeren en ouderen. Voor nieuwsgierigen, voor cultuurliefhebbers, voor gelovigen, voor sportievelingen en voor muziekliefhebbers. Van dance tot rock, van jazz tot klassiek. En alles wat daar tussen zit.