Sjoelclub Aalsmeer viert 50-jarig jubileum

Kudelstaart – Sjoelclub Aalsmeer heeft zaterdag haar 50-jarig bestaan gevierd met een uitgebreid jubileumprogramma voor leden en oud-leden. Hoewel de vereniging officieel op 17 mei vijftig jaar bestond, vond het feest plaats op 6 juni.

Na koffie en gebak vertrokken de deelnemers per bus naar Slot Zuylen, waar zij een rondleiding kregen door het kasteel en de historische tuinen.

Later op de dag kwamen de leden samen in het Dorpshuis in Kudelstaart. Daar zorgde een quiz met oude foto’s van leden voor veel herkenning en vrolijke discussies. Tijdens een korte toespraak stond voorzitter Sjaak Siebeling stil bij de geschiedenis van de vereniging.

Ook werden drie leden geëerd die al sinds de oprichting lid zijn: Albert Geleijn, Tiny Amsing en Hans van Leeuwen. De jubileumdag werd afgesloten met een gezamenlijke maaltijd en een speciale sjoelwedstrijd die was bedacht ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan.

Foto: ter illustratie (Pixabay)

Gepubliceerd: 7 juni 2026 om 21:07 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×