
Hoewel het team van ‘Door de Mangel’ van een zomerreces geniet, hoeft u de wekelijkse talkshow niet te missen. Komende maandag kunt u luisteren naar een herhaling van de uitzending van 22 september 2025 met Kees Reijnders.
De 60-jarige Hornmeerder is al vrijwel zijn hele leven werkzaam in de bloemenbranche. In de logistiek, op de vrachtwagen en in de ‘box’. Op dit moment werkt hij bij Marginpar als planner/teamleider logistiek.
“Dat wil ik tot mijn pensioen wel blijven doen,” aldus Reijnders. In zijn vrije tijd is hij voorzitter van zwemvereniging Oceanus en dus nauw betrokken bij de voorbereidingen voor het nieuwe zwembad.
“We hebben ons wensenpakket ingediend, maar we weten nog niet precies hoe het eruit gaat zien,” vertelde Kees, die zichzelf als rustig, sociaal en zorgzaam omschreef.
De vorige gast, Wilbert Streng, wil graag van hem weten welke wensen hij heeft voor Oceanus in het nieuwe zwembad De Waterlelie. Het antwoord op deze vragen en meer hoor je komende maandag om 19.00 uur in ‘Door de Mangel’.
Gepubliceerd: 4 augustus 2026 om 10:39 uur, geschreven door Esther Blieck, de
Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl