Spannende sjoelavond bij sc Aalsmeer

Kudelstaart – Sjoelclub Aalsmeer hield op 1 oktober de derde competitieavond van het seizoen. De dames kregen versterking van Petra en Elisa Houweling, die opnieuw lid zijn geworden. Ook Karin Dijkstra keerde terug van vakantie.

In de Hoofdklasse deelden Kees Kuypers en Joke Schagen de winst met 27 punten. Pim van der Vijver werd derde met 26 punten. Tiny Amsing won de A-Klasse met 27 punten. Kris Zwolle was de beste in de B-Klasse met 14 punten. In de C-Klasse ging de winst naar Frans Kolsteeg met 25 punten.

Tijdens de avond werden elf keer 152 punten gescoord. Pim van der Vijver deed dat vier keer. Daarnaast werd 87 keer een score van 148 punten behaald.

Na drie avonden leidt Joke Schagen het clubkampioenschap bij de dames met een gemiddelde van 143,53. Bij de heren staat Patrick Haring bovenaan met 146,93.

De volgende clubavond (tevens jaarvergadering) is donderdag 15 oktober om 19.45 uur in Dorpshuis ’t Podium in Kudelstaart. Nieuwe leden kunnen gratis kennismaken met het sjoelen. Zaterdag 17 oktober is het NK Teams in de Veluwehal in Barneveld.

Foto: Pim van der Vijver (foto aangeleverd sc Aalsmeer)

Gepubliceerd: 5 oktober 2026 om 7:42 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×