Michael van Woensel in ‘Door de Mangel’: van Zweden naar online marketing

In de uitzending van afgelopen maandag was Mark Simoons te gast in ‘Door de Mangel’.
De geboren Kudelstaarter vertelde over zijn werk als content creator en creatief strateeg bij de Goede Doelen Loterijen. Ook sprak de ‘Prijzenkeizer’ over Oma Coby’s Oliebollenbar, waarmee hij geld inzamelt voor zorgcentra en buurthuizen. Zijn motto?
“Je hebt nooit te veel confetti in je leven.”
En dat hebben we geweten…!

Maandag 9 november is Michael van Woensel te gast. Michael groeide vanaf zijn zevende op in Kudelstaart en kent Mark nog van het Alkwin Kollege. Na zijn studie Small Business & Retail Management in Haarlem en een master Strategic Entrepreneurship in Zweden keerde hij terug naar Nederland.
Michael is eigenaar van Digital FC, een kleinschalig online marketingbureau.

Hij zal vertellen over de uitdagingen van zijn vak: online marketing begrijpelijk maken voor klanten, omgaan met prestatiedruk en voortdurend bijblijven in een snel veranderende wereld.
Vooral de komst van AI zorgt voor nieuwe ontwikkelingen.
Volgens Mark is het niet de makkelijkste weg, in je eentje ondernemen naast je gezin, maar er zal een reden zijn waarom Michael dit doet en blijft doen.
Mark is benieuwd hoe hij dit allemaal voor elkaar bokst.

Je hoort het maandag vanaf 19.00 uur in ‘Door de Mangel’ op Radio Aalsmeer.
Heb jij ook een vraag voor Michael? Mail deze naar studio@radioaalsmeer.nl

Foto: Michael van Woensel

Gepubliceerd: 2 november 2026 om 21:58 uur, geschreven door Esther Blieck, de

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×