
Aalsmeer – Op vrijdag 27 november wordt bekendgemaakt wie de Cultuurprijs Aalsmeer 2026 wint. Zeven personen en organisaties maken kans op de onderscheiding, die iedere twee jaar wordt uitgereikt voor een bijzondere bijdrage aan het culturele leven in Aalsmeer en Kudelstaart.
De genomineerden zijn ACOV, Janna van Zon, Kunstkast Aalsmeer, Marcel Harting, de Openbare Bibliotheek Aalsmeer, Stichting Kunst en Cultuur Aalsmeer en Ulla Eurich. De jury heeft alle kandidaten inmiddels bezocht en staat voor de keuze wie de prijs dit jaar mee naar huis neemt.
De uitreiking vindt plaats in het vernieuwde Flower Art Museum van 16.00 – 18.00 uur. Met muziek, een hapje en een drankje wordt het een feestelijke middag, waarbij de culturele initiatieven en mensen uit de gemeente centraal staan. Belangstellenden zijn van harte welkom.
Gepubliceerd: 5 november 2026 om 21:35 uur, geschreven door Elbert Huijts
Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl