Locatie:

Watersport Vereniging De Nieuwe Meer, Stommeerweg 2, bij de Kolenhaven.

Aanvang:

Zaterdag 14 maart om 08.00 uur

Entree:

n.v.t.

De Westeinder Schoonmaakactie van NL Doet

Doel is om met z’n allen de natuur weer een beetje mooier en schoner te maken, zodat er van de zomer weer volop genoten kan worden van de Poel met haar vele eilanden. Voor de actie zoekt SPIE nog enkele schippers met een vlet, praam of werkschuit, die in de ochtend van 14 maart beschikbaar zijn. Uiteraard zijn ook vele helpende handen welkom.

Het verzamelen is vanaf 08.00 uur en net als de laatste keer in De Brasserie. Dit is bij Watersport Vereniging De Nieuwe Meer, Stommeerweg 2, bij de Kolenhaven. Natuurlijk is er een kop koffie of thee en een lekkere koek van Bakkerij Vooges tijdens een korte instructie. Daarna gaat iedereen het water op om het zwerfvuil zoveel mogelijk te verwijderen.

De vuilniswagen van De Meerlanden zal vanaf 11:00 uur op de Kolenhaven klaar staan om alles in te nemen. Daarna krijg je een kop snert van Café Sportzicht aangeboden. Maar er is ook gelegenheid voor een drankje om gezellig na te praten.

Praam of Bok beschikbaar en/of de handen uit de mouwen steken? Geef je op via deze link: Aanmelden Westeinder Schoonmaakactie.

Foto: SPIE/Kicksfotos.nl

Gepubliceerd: 3 maart 2026

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×