Vuur en Licht op het Water

Dit jaar zal “Vuur en Licht op het water” voor de vijfde keer een spectaculaire vuurwerkshow op muziek presenteren. Tienduizenden bezoekers zullen zich verzamelen langs en op het water om te genieten van een van de meest indrukwekkende vuurwerkshows van Nederland. Lennart Bader is opnieuw verantwoordelijk voor het samenstellen van de muzikale mix.

Als u wilt luisteren naar de muziek die het vuurwerk begeleidt, heeft u een radio met een FM-ontvanger nodig. Stem af op Radio Aalsmeer, te ontvangen op 105.9 FM. Het is niet aan te raden om via internet te luisteren vanwege de vertraging van het signaal. Ga dus op zoek naar die oude radio met een antenne die misschien op zolder ligt.

De live uitzending begint om 21:00 uur en het vuurwerk zal om 23:00 uur van start gaan.

Mocht u niet in staat zijn om live aanwezig te zijn bij het vuurwerk, dan zorgt Radio Aalsmeer TV voor een live-uitzending van zowel beeld als geluid, rechtstreeks op uw scherm. Vanaf 21:00 uur kunt u de uitzending volgen, gepresenteerd door Eric Spaargaren. Dit is te zien via de gebruikelijke kanalen van Radio Aalsmeer, zoals bijvoorbeeld Caiway kanaal 12. Net voor 23:00 uur wordt het beeldsignaal toegevoegd, zodat ook degenen die thuisblijven kunnen genieten van het schitterende vuurwerk.

Programmamakers:
Eric Spaargaren & Lennart Bader

Bekijk de video's van Vuur en Licht op het Water

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×