Buurter Rody Peters 456e gast in ‘Door de Mangel’

Afgelopen maandag ontving het presentatieduo Mylène en Elbert Huijts de directeur techniek van De Vries Scheepsbouw. Roderick de Vries is de vierde generatie van de familie die werkzaam is in het bedrijf. Binnenkort wordt hij algemeen directeur van het bedrijf dat meerdere vestigingen heeft, zelfs in Vietnam. Zijn ultieme droom is om schepen te fabriceren die een totale net zero belasting hebben op het milieu. En daar zijn ze naar zijn zeggen al een heel eind mee gevorderd. Naast zijn werk houdt Roderick van feestjes, waaronder een jaarlijkse nieuwjaarsduik in zijn eigen tuin. “En daar komen steeds meer mensen op af”, aldus De Vries die het wel graag binnen de vriendekring hoopt te houden. Verder omschreef hij zichzelf als control freak, zorgzaam en een stille genieter.

Voor de 456e uitzending op maandag 10 maart heeft Roderick een nieuwe schakel aan de lange reeks gasten toegevoegd. Dan komt Buurter Rody Peters naar de studio. Naast het feit dat zij vaak samen de boodschappen doen, zit Rody bij hem in het team bij de Slag om Aalsmeer. Hij woont aan het eind van de Buurt en de Uiterweg blijft daar maar zakken. Roderick wil graag weten hoe het daar nu mee is. Ook vraagt hij zich af waarom het team ‘Piet Keuregies Preem’ als praam bij de bokken meedoet aan de Pramenrace.

Het antwoord op deze vragen en nog veel meer, hoor je komende maandag om 19.00 uur in ‘Door de Mangel’.

Door de Mangel‘ wordt iedere maandag uitgezonden van 19.00 – 20.00 uur en ook op donderdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur op Rick FM (Uithoorn). Terugluisteren van de programma’s kan via uitzending gemist.

Foto: Rody Peters (eigen foto)

Gepubliceerd: 4 maart 2025 om 21:36 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×