Aalsmeer – Zaterdag 14 juni is het weer zover. Dan organiseert Stichting Dag van je Leven haar botendag voor honderden cliënten en medewerkers van Stichting Ons Tweede Thuis. Iedere zaterdag voor Vaderdag is het altijd een feestje op het water van de Westeinderplassen door de mooi versierde boten, maar vooral door het enthousiasme aan boord. En deze keer is het extra speciaal, want dan vindt voor de twintigste keer dit gezellige evenement plaats. En omdat het evenement vorig jaar door slecht weer tot twee keer toe in het water viel, pakt de organisatie extra uit bij deze jubileumeditie.
Door het succes van alle voorgaande jaren, melden zich altijd veel cliënten aan voor een paar ontspannen uurtjes op het water. Maar daar zijn wel boten voor nodig. Heb jij een boot en lijkt het je leuk om mensen met een verstandelijke beperking een onvergetelijke ontspannen ervaring te bezorgen? En kun je zaterdag 14 juni tussen 10.00 (ontvangst boten) en uiterlijk 14.00 uur tijd vrijmaken om vanuit Jachthaven Kempers bij Leimuiden een rondje van circa twee uurtjes te varen? Meld je dan snel aan via www.stichtingdagvanjeleven.nl of mail je gegevens naar info@stichtingdagvanjeleven.nl.
Bij terugkomst in de haven wordt je weer door ons ontvangen. Wij assisteren bij het uitstappen van de cliënten waarna er drinken klaar staat en gezellige muziek waarmee wij deze vaartocht afsluiten.
Andere hulp
Heb je geen boot of lukt het deze keer niet om mee te varen? Een kleine donatie is uiteraard ook altijd van harte welkom. Wil je helpen? Dan kun je doneren op het bankrekeningnummer van Stichting Dag van je Leven NL56 RABO 0314168273.
Gepubliceerd: 29 april 2025 om 15:15 uur, geschreven door Ilse Zethof
Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer
Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl