Aalsmeer strandt na spannend handbalduel

Aalsmeer – RFH/HV Aalsmeer is uitgeschakeld in de halve finale van de Coinmerce Super Handball League. De ploeg verloor na verlenging met 28-27 van Achilles Bocholt.

Aalsmeer begon moeilijk aan de wedstrijd in Geleen. De Belgische kampioen nam snel afstand en stond met 9-3 voor. Toch vocht Aalsmeer zich voor rust terug tot 13-11. Keeper René de Knegt pakte daarbij meerdere belangrijke reddingen.

Na zestig minuten stond het 22-22 en volgde een verlenging. Beide ploegen bleven lang in evenwicht. Zeven seconden voor het einde maakte Achilles Bocholt alsnog het winnende doelpunt uit een strafworp.

Door de nederlaag grijpt Aalsmeer naast een plek in de finale. Achilles Bocholt speelt zondag om de titel tegen Bevo HC, dat verrassend won van Sporting Pelt.

Foto: ter illustratie (Pixabay)

Gepubliceerd: 9 mei 2026 om 19:58 uur, geschreven door Elbert Huijts

Studio
De Oude Veiling
Marktstraat 19
1431 BD Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×