Aanpassing bezoekbeleid CRASH-museum

Aalsmeerderbrug – Sinds de heropening op D-Day (6 juni 2020) heeft een groot aantal bezoekers ‘CRASH Luchtoorlog en Verzetsmuseum ’40-‘45’ op een veilige manier kunnen bezoeken. Dat kan ondanks de nieuwe maatregelen nog steeds mits zij zich aan de regels houden.

Nu de regels door de regering zijn aangescherpt heeft het bestuur de volgende besluiten genomen:
1. Alle bezoekers moeten een mondkapje dragen. Bij weigering wordt de bezoekers toegang tot het museum ontzegd.
2. Er worden tot 11 oktober maximaal 10 toehoorders per lezing per sessie toegelaten.
3. ‘Café ‘De CRASH Mess’ is tot 11 november gesloten voor publiek.
4. CRASH gaat op de 2e zondag van de maand alleen open als er aanmeldingen voor die dag zijn.
5. Onze vrijwilligers dragen allen mond en neusbescherming.

Bestaande regels
Bezoekers kunnen door onze eenrichtingsverkeer route te volgen de geëxposeerde objecten bewonderen, waarbij onze vrijwilligers op minimaal 1,5 meter afstand informatie verstrekken. Het museum is op zaterdag en tweede zondag van de maand geopend van 11.00 tot 16.00 uur en is gevestigd in het Fort bij Aalsmeer aan de Aalsmeerderdijk 460 in Aalsmeerderbrug (nabij Rijsenhout).

Gepubliceerd: 15 oktober 2020

Studio
Studio's Aalsmeer
Van Cleeffkade 15
1431 BA Aalsmeer

Telefoon
0297 - 325858
E-mail
info@radioaalsmeer.nl

×